● Якби бобер НЕ гриз дерева й не сточував цим зуби, то його зуби могли б проткнути його ж мозок.
немає конкретного позначення часу закінчення існування організму, тому що він може бути ще живим, але не виконувати характерні функції (пересування, живлення, розмноження).
І якщо він гине, то тільки в битві з собі подібними, (або ж від нас, людей). Інша справа дитинчата.
Гучність звуків, які видають тварини, може досягати вражаючих значень. Це засіб спілкування, захисту та приваблення партнера.
Походженням слів-назв тварин особливо цікавляться вчені. Етимологія слів дозволяє з’ясувати значення, структуру, походження та словотворчі зв’язку назв тварин.
У російській мові слово «тварина» походить від «живіт», що раніше означало життя або майно.
Забезпечують людину хутром і шкірою. Оскільки тварина живе в дикій природі, то його шкіра та хутро більш пристосовані до навколишнього середовища. Наприклад, краще обігріють в зиму, ніж штучні аналоги.
Якби звірі могли говорити, чимало жалібних історій повідали б вони нам про своє життя. Розповіли б, як жорстоко і несправедливо чинить з ними людина. Скільки «братів і сестер» знищили вони click here (себто ми) за багато-багато років. Поскаржилися б вони і на те, як важко прогодувати і зберегти потомство, здавалося, б навіть у «ситих» районах.
Проїжджаючи на велосипеді, можна зіткнутися з галасливим гавкотом незадоволених собак, що…
Так лисиця стрибає під час полювання на гризуна, який ховається під снігом. Їжаки легко переносять невеликі кількості таких сильних отрут як ціанід калію, синильна кислота, миш’як. А під час зимової сплячки переносять такі дози ціаніду калію, які в багато разів перевершують смертельні.
Коли гнізду їжачихи загрожує явна небезпека, вона або відносить їжат в безпечне місце і будує нове гніздо, або… з’їдає їх. Але частіше їжачиха згортається в колючий клубок, лишаючи своїх дитинчат випадку. І малюки захищаються самі. Спробуйте взяти з гнізда такого їжачка. Він раптом починає підстрибувати відразу на всіх чотирьох лапах, і кілька секунд до нього неможливо підступитися.
Мабуть, будь-хто знає, що бувають зайці-біляки та зайці-русаки і чим вони по зовнішності один від одного відрізняються.
Люди вже давно визначилися з поняттям, що таке «тварини». Але вивчати їх життя і здатності людство продовжує і сьогодні.
Тварини виконують різноманітні ролі в природі та житті людини:
Comments on “Тварини for Dummies”